Türkiye'de İlk ve Tek ISO 9001:2000 Kalite Belgesi sahibi Sürücü Kursudur.


Hızla gelişen ve değişen teknolojiye ayak uydurmayı, çağımızın en büyük sorunu olan trafik terörüne çözüm olmayı, vargücüyle en kaliteli-en iyi hizmeti vermeyi, hep ilkleri başarmayı görev ve misyon edinen Özel Zafer Yolu Sürücü Eğitim Merkezi, sektördeki çıtayı daha da yükselterek, iki aylık eğitim-danışmanlık çalışmalarının ardından, uluslararası akredite olmuş belgelendirme kuruluşu BMG TRADA Certifiering AB tarafından, Ağustos 2009'da yapılan ISO 9001:2000 belgelendirme denetimi başarılı sonuçlanmasının ardından, kalite sertifikasını aldı.


Özel Zafer Yolu Sürücü Eğitim Merkezi, yaptığı bütün çalışmalarında, ISO 9001:2000 standardını kullanarak her zaman en iyisini yapacağının güvenini vermektedir.

Eğitime başladığımız ilk günlerimizde kendimize hedef olarak şu kararı almıştık; Kursiyerlerimize karşı olabildiğince açık, net, dürüst olmak ve takdir hakkını kursiyerden yana kullanmak. Bu kararları aldığımızda ileride önümüze çıkacak şartları ve teknolojileri az çok tahmin edebiliyorduk. Hedefimiz de uzun vadede istikrar yakalamaktı. Özel Zafer Yolu Sürücü Eğitim Merkezi olarak, kursiyerlerimizle her türlü iletişim ve sosyal medya ortamlarından yararlanıp sürekli diyalog halinde kalarak,  empati kurup, onlar gibi düşünerek, her zaman işimize yatırım yapıp güncel kalarak ve teknolojiyi yakından takip ederek bu istikrarı yakaladık.. Bizi diğerlerinden ayıran en büyük farklılığımız da bu oldu. Biz tüm artılarımızın yanında eksilerimizin de farkında olmak isteriz. Bunun için kursiyerlerimizden aldığımız geri bildirimler, yaptığımız anket çalışmaları öncelikli ve çok değerlidir.. Kursiyerlerimizin, bizim hakkımızdaki eleştirel düşünce ve yapıcı fikirlerini ilk sıraya alıp, her anlamda kendimizi ve araç/gereçlerimizi sürekli yenileyerek, işimize ve teknolojiye yatırım yaparak sizlerle birlikte, sizden aldığımız destek ve özgüvenle yolumuza 13 cü yılımızda da devam ediyoruz.


Misyonumuz

Misyonumuz, empati kurarak, kendimizi müşterilerimizin/kursiyerlerimizin yerine koyup, düşünerek kendilerinin ihtiyaçlarına; profesyonel, yaratıcı, memnuniyetin en üst düzeyde tutulduğu ve onlara rakiplerimizden farklı kılan her türlü hizmetleri sunmak.


Vizyonumuz

İtibarımız, kültürümüz ve farklılığımız nedeniyle, müşterilerimizin kursiyerlerimizin imrenilen yeteneklerinin birinci tercihi olmak… Tüm kursiyerlerimize yönelik geniş kapsamlı, derin ve dünya standartlarında hizmet yelpazemiz nedeniyle müşterilerimizin/kursiyerlerimizin birinci tercihi olmak… En deneyimli ve profesyonel kadronun kendi bünyesinde bulundurulması ve çalışma ekibini en üst düzeyde bilgi birikimi, koordinasyon ve motivasyonda tutacak imkanların seferber edilmesi; Biliyoruz ki hayatta en zor kazanılan ve en kolay kaybedilen şeylerden biri güvendir. Bunun için Özel Zafer Yolu Sürücü Eğitim Merkezi olarak 11 yıldır oluşturduğumuz sizlerin güvenini sarsmamak için kendimizi geliştirip sürekli yenilemekteyiz. Çünkü biliyoruz ki

“Başarılar, destek alınan noktanın sağlamlığına bağlıdır.”


 

KALİTE POLİTİKAMIZ

• Misyon ve vizyonumuzun takipçisi olacağız.

• Dayanışma ve güven ortamını sağlayacak liderliği ve katılımı uygulayacağız.


• Herkesin kaliteden sorumlu olduğu mutlu bir eğitim yaratacağız.


• Kalite hedefleri ve ölçüm standartlarına uyacağız.


• Çalışanların sesini dinleyecek ve onların memnuniyetini sağlayacağız.


• Yeniliklere açık ve aldığımız kararlarda tutarlı olacağız.


• Müşteri odaklı ve sürekli sektörel iyileştirme prensibini benimseyeceğiz.

"Zafer Yolu'unda İlke, Kazasız Ülke"